Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, aks yükü kontrol programlarının başarılı olması için kusursuz veri yönetiminin öneminin farkındadır.

Söz konusu yol emniyeti ve ülkenizdeki yollarının kalitesi olduğu için, programın üzerinde yükseldiği teknolojinin doğru ölçüm yapması, uygun olmayan araçlar için doğru cezayı vermesi, verileri güvenle saklaması ve zamanında raporlama ve analize imkan vermesi çok önemlidir.

Hükümetlere belirli aks yükü kontrol gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan, ancak aşağıda belirtilenleri de kapsayabilen veri yönetim çözümleri sunuyoruz:

  • Araç aks yüklerinin son teknoloji ürünü bilgisayarla tartılması
  • Araç ağırlıklarının doğru kaydedilmesi ve gerekli durumlarda ilgili yaptırımların uygulanması
  • Politika uygulama faaliyetlerini destekleyen güvenli ve doğru bir veri tabanı
  • Merkezi kantar programları için güçlü program yönetim süreçleri
  • Dağıtılmış programlar için güçlü program yönetim ve uygulama süreçleri
  • Çeşitli hükümet kurumları için ulusal kimlik, araç tescili, yola elverişlilik kayıtları, nakliye izinleri ve ehliyeti kapsayan entegre veri çözümleri

En önemlisi, SGS'nin veri yönetim sistemleri en yüksek güvenlik standartlarına tabidir, yalnızca yetkili personel yüksek güvenliğe sahip sistemlerimizdeki verilere ulaşabilmektedir. Ayrıca, bu sistemler sadece verileri toplayacak ve saklayacak şekilde değil, aynı zamanda aşırı yüklenmiş araçlara ceza kesecek ve uygun araçlara belge verecek şekilde yeterli esnekliğe de sahiptirler. Bununla birlikte, sistemlerimiz müşterilerimize program gelişimi ve başarısıyla ilgili düzenli raporlar ve analizler sunmaktadırlar.

Dünya çapındaki hükümetler, halihazırda özel veri yönetim uzmanlarımızla çalışmanın avantajlarından faydalanmaktadırlar. 125 yılı aşkın bir süredir bağımsız gözetim, denetim, test ve belgelendirme hizmetleri sunduğumuzdan, hükümetler için SGS'den daha güvenilir bir partner yoktur.