Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Organizasyonların ve ortaklarının kalite, sağlık, güvenlik, çevre yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir gelişimin diğer alanlarına uygun etkili ve yönetilebilir süreçler ve sistemlere sahip olmalarına yardımcı olmaktayız.

SGS'den sürdürülebilirlik hizmetleri - daha sorumlu, dengeli ve sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için sizinle çalışır.

Sürdürülebilirlik günümüzün en önemli konularından biridir. Kitle iletişiminin yaygın olması ve yoğun kamusal ilgi sebebiyle, sorumlu bir biçimde faaliyet göstermek için çözüm üretmek giderek daha da önemli hale gelmektedir.

Ancak sürdürülebilirlik bizim için yeni bir konu değildir. Uzun yıllardır dünyanın dört bir yanındaki şirketler ve organizasyonlar için sürdürülebilirlik çözümleri ve hizmetleri sağlamaktayız. Sonuç olarak, çevreye karşı daha nazik davranmanıza, toplum üzerinde pozitif bir etkiye sahip olmanıza ve daha verimli bir ekonomik sürdürülebilirliğe kavuşmanızı sağlamak için daima yanınızdayız. Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

  • Daha fazla çevresel sorumluluk sahibi olunması:Geniş bir yelpazede test, denetim, belgelendirme, uzmanlık ve seminer hizmetleri sunmaktayız. Örneğin, CO2 emisyon ticaretinizi doğrulayabiliriz. Size rüzgar enerjisinin kullanımı, toprak ve suyun kirleticiler bakımından test edilmesi, hava kalitesinin kontrol edilmesi, gürültü kirliliğinin değerlendirilmesi, zemin suyu dağılımının modellenmesi ve bir titreşim seviyesinin kabul edilebilir olup olmadığının belirlenmesinde sizi yönlendirebiliriz. Ayrıca, çevre yönetim sistemlerinizi denetleyebilir ve belgelendirebilir, personelinizi bu sistemlerin uygulanması ve raporlanması hakkında eğitebiliriz
  • Sürdürülebilir tesisler ve üretimin sağlanması: saha operasyonu ve yönetimi, yeşil proses tasarımı, tedarikçilerinizin çevresel değerlendirmesi ve tedarik zincirlerinizdeki riskleri yönetmek için kapsamlı araçlar yardımı ile dizi hizmet sunuyoruz
  • Daha iyi bir çalışma ortamı ya da sosyal ortam geliştirilmesi: Denetimlerimiz, raporlama ve destek hizmetlerimiz, tedarik zinciri yönetimi ve sosyal sorumluluktan izlenebilirlik ve seminere kadar her konuda size yardımcı olabilir

Dünyanın önde gelen test, gözetim, belgelendirme ve denetim kuruluşu olarak, size rakipsiz deneyim, uzmanlık ve küresel erişim ağı sunmaktayız. Sürdürülebilirlikle ilginiz ne olursa olsun, kapsamlı hizmet yelpazemizin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bize ulaşın.