Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Trafik Sistemleri, trafik sinyal sistemleri ve radar gibi yol güvenliği uygulama sistemleri ve hız yönetim cihazları için hizmetler uygulamakta ve yönetmektedir.

Uygulama teknolojisinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tasdik edilmesinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Teknoloji ulusal standartlara uygun olmalı ve yürürlükteki uygulama programına olan güveni artırmalıdır.

Kalibrasyon hizmetleri

Ayrıca hız ölçüm cihazları için de kalibrasyon hizmetleri sunuyoruz.

  • Trafik sinyali değerlendirmesi - sinyal kontrolör simülatörü ve kalibre edilmiş zamanlama sistemi kullanarak sistemin trafik sinyal performansını ve zamanlamasını değerlendiriyoruz. Sistemin aşama zamanlarını bağımsız bir zamanlama cihazına göre doğruluyoruz. Ayrıca çeşitli trafik sinyali arıza koşullarında sistem performansını da değerlendirebiliyoruz.
  • Tip onayı - aynı zamanda yol emniyeti uygulama sistemleri için tip onayının bir parçası olarak testler yapabiliyoruz. Bunlarla birlikte, onay sürecinin bir parçası olarak elektromanyetik uygunluk, çevre, araç müdahalesi ve elektrik emniyet testleri yapabiliyoruz
  • Arıza tespit hizmetleri - kamera sistemleriyle ilgili olarak bildirilen farklılıkları soruşturabilir ve analiz edebiliriz

SGS dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşudur. Trafik yönetim çözümlerinizin doğruluğu ve güvenilirliğini sağlamanıza yardımcı olabilir ve sistemleriniz ve süreçlerinizin hatasız olduğunu kurum içerisinde ve diğer kurumlara göstermek için ihtiyaç duyduğunuz raporları ve dokümanları size sunabiliriz.