Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Aydınlatma, yolu göstermekten çok daha fazlasıdır. Otomotiv aydınlatma testleri ve doğrulamada SGS'nin size yardımcı olmasına izin verin.

Otomotiv aydınlatma teknolojisi son yıllarda büyük ilerleme göstermiştir. Işıklar, yolu aydınlatmanın ve fren yapıldığını göstermenin yanında şık aksesuarlar da olabilirler. Ta ki pahalı ekstra özellikler olarak sunulana kadar. Geliştirme sırasında ve sonrasında testlerin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan birçok yeni işlevsellik ve teknolojinin sunulması hala devam etmektedir. SGS, yeni otomotiv aydınlatma çözümlerinin test edilmesi ve geliştirilmesinde size yardımcı olacak ve bunların uluslararası standartlara uygun olmasını sağlayacak uzmanlık, deneyim ve laboratuvar kabiliyetlerine sahiptir.

Dünyanın test, denetim, gözetim ve belgelendirme konularında lider şirketi olarak, size, emsalsiz kesinlik, üst düzeyde deneyimli uzmanlar, gelişmiş inceleme metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Kapsamlı otomotiv aydınlatma testleri ve doğrulama hizmetleri çeşitliliğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle irtibat kurun.