Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Konfor sistemleri araç satışında önemli bir rol oynamaktadır. Sistemlerinizin SGS ile optimum hale geldiğinden emin olabilirsiniz.

Son kullanıcıları, yani araçları bayilerden satın alan kişileri cezbeden önemli konulardan biri de sunulan konfor düzeyidir. SGS, klima ve ısıtmalı koltuklardan kontrol edilebilir ortam ışıklandırmasına kadar her konuda, sistemlerinizin araç sürücülerine ve yolculara uzun ömürlü, güvenilir konfor sunacak şekilde tasarlandığını ve üretildiğini garanti edecek bilgi ve deneyime sahiptir. Üstelik, araç konfor sistemlerinizin fonksiyonellik ve güvenlik bakımından ilgili tüm uluslararası standartları karşıladığını garanti etmeye yardım edecek uzmanlığa sahibiz.

Dünyanın test, denetim, gözetim ve belgelendirme konularında lider şirketi olarak, size, emsalsiz kesinlik, üst düzeyde deneyimli uzmanlar, gelişmiş inceleme metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Kapsamlı konfor sistemleri test ve doğrulama hizmetleri çeşitliliğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle irtibat kurun.