Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS; batarya yönetim sistemlerinizin en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğunu garanti etmenize yardım edebilir.

Bir elektrikli veya hibrid araçtaki batarya yönetim sistemi (BMS) temel bir donanım veya yazılım bileşenidir. SGS; batarya yönetim sisteminin bağlayıcı uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun şekilde tasarlanıp geliştirildiğinden emin olmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda, ürün geliştirme konusunda da yardımcı olabiliriz. Müşterilerinize geri kazanım konusunda en iyisini sunuyor musunuz? Şarj etme olabildiğince etkin mi? Sürüş sırasında, güç en etkin şekilde dağıtılıyor mu? Ve 600 volt DC'de elektrik şokunu önlemenin en etkili yolu nedir? Bu sorulara ve çok daha fazlasına cevap verebiliriz.

Dünyanın test, denetim, gözetim ve belgelendirme konularında lider şirketi olarak, size, emsalsiz kesinlik, üst düzeyde deneyimli uzmanlar, gelişmiş inceleme metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Kapsamlı elektrikli araç bataryası test ve doğrulama hizmetleri çeşitliliğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle irtibat kurun.