Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den tedarik zinciri ve imalat seminerleri - iyi imalat standartlarını, uygulamalarını ve tedarik zinciri güvenlik mevzuatlarını yerine getirmenize yardımcı olacak çok çeşitli seminerler sunuyoruz.

İmalat süreçlerinizin ve tedarik zincirinin tüm aşamaları, güvenlik, kalite, güvenilirlik, sürdürülebilirlik ve sürekliliği sağlamanızı gerektiren katı standartlara tabidir. Biz, İyi İmalat Uygulamaları (GMP), tedarik zinciri güvenlik yönetimi, ISO 28000 ve ISO 22716 gibi dayanıklılık ve yönetim sistemleri dahil olmak üzere çok çeşitli seminerler sunuyoruz.

Tedarik zinciri ve imalat konusundaki seminer ihtiyaclarınızı görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.