Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Risk ve güvenlik yönetimi seminerleri - işinizde risk ve güvenlik yönetimi için ihtiyacınız olacak tüm bilgi ve becerileri kapsar.

Riski yönetmek ve güvenliği sağlamak kuruluşunuz için her zaman bir önceliktir. Kişilerin gerekli bilgi ve beceriye sahip olmasını sağlamak için, yolsuzlukla mücadele, risk bazlı düşünce, ISO 270001 bilgi güvenliği, ISO 28000 tedarik zinciri güvenliği, ISO 31000 risk yönetimi, CV-PAT ve daha pek çok alanı içeren çeşitli risk ve güvenlik yönetimi seminerleri sunmaktayız.

Risk ve güvenlik yönetimi seminerlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, hemen bugün bizimle iletişime geçin.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.