Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den malzeme testi seminerleri - özel malzeme test teknikleri konusunda gereken uzmanlık bilgileri içeren çok çeşitli seminerler sunuyoruz.

Malzeme testi, ileri düzey bilgi ve hatasız sonuç gerektiren bir uzmanlık alanıdır. Tahribatsız muayene (NDT) ve aletlerin fonksiyonel güvenliği konuları dahil olmak üzere çok çeşitli özel teknik içeren kapsamlı seminerler sunuyoruz.

Malzeme testi konusundaki seminer ihtiyaçlarınızı görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.