Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den yönetim sistemleri ve standartlar seminerleri - yönetim sistemleri ve standartlar hakkında iş hayatınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bilgiye sahip olmanızı sağlayacak çeşitli seminerler sunuyoruz.

Günümüzde kuruluşlar, sürekli olarak değişen yönetim sistemleri uygulamaları, mevzuat ve teknik standartlar konusunda son gelişmeleri takip etmek zorundadır. Temel bilgi ve farkındalık seminerlerinden, belgelendirme kurumu seminer kriterleri gereğince akredite baş tetkikçi ve iç tetkikçi seminerleri dahil olmak üzere herkese uygun seminerler sunuyoruz.

Neden SGS’nin yönetim sistemleri ve standartları seminerinlerini tercih etmelisiniz?

Profesyonel seminerler ve belgelendirme konusunda dünya lideri olarak, alanlarında en iyi seminerleri verebilecek en geniş endüstri uzman eğitmen ağımız ile size şu konularda yardımcı olabiliriz:

  • Yönetim sistemleri ve standartlar konusunda ihtiyacınız olan bilgiye sahip olmanızı sağlayarak, işinizde değişen koşullara ayak uydurmanızı sağlar, piyasadaki gelişmeleri takip ederek ekibinizin ve kurumunuzun sürekli ilerlemesine katkıda bulunur
  • Mevzuattan kaynaklanan, zorunlu veya iş alanınıza özgü tüm şartlara uymanızı sağlar

Kuruluşunuzun ve çalışanlarınızın, yönetim sistemleri ve standartlar ile ilgili en son gelişmeleri takip etmesi konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bize ulaşın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.