Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi - çalışanlarınızın ISO 50001 standardının gerekliliklerini anlamalarına ve bunlara göre kuruluşunuzun enerji yönetim sistemleri (EnMS) üzerinde iç denetimler yapmalarına imkan verir.

Kuruluşların enerji tasarrufunun artırılması küresel ısınma, enerji güvenliği ve fosil yakıtların tükenmesi açısından çok önemlidir. Ayrıca, günümüzde müşteriler kuruluşların çevre açısından bilinçli hareket etmelerini ve enerji tasarrufu yapmalarını beklemektedirler. Çalışanlarınıza etkin enerji ve çevre yönetim sistemlerini hayata geçirmek için gereken bilgi birikimini ve becerileri kazandırarak bu beklentileri karşılamanıza yardımcı olabiliriz.

Neden SGS'nin ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimini tercih etmelisiniz?

Bu kurs tamamlandığında, katılımcılar şunları yapabilecektir:

  • EnMS'nin amacını tanımlayabileceklerdir
  • Bunların EMS denetçileri açısından önemi dahil olmak üzere, risk değerlendirmesi ve yönetiminde kullanılan ilkeler, süreçler ve teknikleri açıklayabileceklerdir
  • ISO 50001 ve EnMS ile ilgili mevzuat çerçevesinin amacını, içeriğini ve ilişkisini açıklayabileceklerdir
  • ISO 19011 uyarınca ve ISO 50001 gerekliliklerini yorumlayarak denetimi planlamak, gerçekleştirmek, raporlamak ve takip etmek için iç denetçi rolünü üstlenebileceklerdir

Eğer enerji yönetiminin altında yatan ilkeleri ve konseptleri anlayan deneyimli bir yönetim sistemi denetçisi ve/veya ISO 50001 uyarınca denetim yapmak için gereken becerileri anlamaya çalışan bir uzmansanız, bu kurs sizin için idealdir. 

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için, hemen bugün bize ulaşın.