Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Enerji Yönetim Sistemi Tetkikçi Dönüşüm semineri, tecrübeli baş tetkikçilere, ISO 50001 uyarınca, bir Enerji Yönetim Sisteminin uygunluğu ve etkin uygulanması hakkında değerlendirme ve raporlama yapabilmek için gerekli bilgi ve becerileri vermek üzere tasarlanmıştır.

Bu üç günlük seminer, yönetim sistemleri tetkik uzmanlarına interaktif ve destekleyici bir ortamda becerilerini güncelleme fırsatı sağlar. Program, becerileri geliştirmek ve ISO 50001 gereklilikleri ve tetkik kriterleri konusunda kapsamlı bilgi vermek üzere tasarlanmıştır. Bu kurs Baş Tetkikçi Kursunu geçenler için hazırlanmıştır.

Enerji Yönetim Sistemi Tetkikçi Dönüşüm kursunu tamamladığınızda, şunları yapabileceksiniz:

  • Bir Enerji Yönetim Sisteminin amacını açıklamak
  • Bunların EMS denetçileri açısından önemi dahil olmak üzere, risk değerlendirmesi ve yönetiminde kullanılan ilkeler, süreçler ve teknikleri açıklayabilmek
  • ISO 50001 ve Enerji Yönetim Sistemlerinin ilişkisini, ilgili mevzuat çerçevesinin amacını ve içeriğini açıklayabilmek
  • ISO 19011 uyarınca ve ISO 50001 gerekliliklerini yorumlayarak denetimi planlamak, gerçekleştirmek, raporlamak ve takip etmek için tetkikçi rolünü üstlenebilmek

Tetkikçi Dönüşüm semineri için neden SGS'yi seçmelisiniz?

Eğitmenlerimizin tümü kendi alanında uzmandır ve çoğunluğu SGS'nin kendi içinde kazanılmış uzmanlık alanlarında, işbaşında uygulamalı deneyime sahip olduklarından özel olarak seçilmişlerdir.

Seminer hizmetlerinde küresel bir lider olarak, size ihtiyaç duyduğunuz semineri sağlamak üzere benzersiz deneyim, kaynak ve nitelikli/belgeli eğitmenleri sunuyoruz. Bizim seminer verme deneyimlerimiz ve hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz, bireyler veya işgücünüzün tamamı için seminer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

SGS seminerlerinin işletmenizi nasıl destekleyebileceğini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.