Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

CPSIA standartlarına uyum sağlayamama durumunun önüne geçmeniz için, çalışanlarınızın ve tedarikçilerinizin CPSIA ve sizin sektörünüz ve ürünlerinize dair uygulamalarına hakim olmalarını sağlamanız tavsiye edilir. SGS'nin CPSIA seminer programları size mevzuat uzmanlığımıza erişim fırsatı ve mevcut en iyi uluslararası içeriği sunar.

Uzmanlarımız, hem CPSIA gereklilikleri hem de en son seminer yöntemleri konusunda yetkindirler. İşletmeniz için, CPSIA mevzuatının en önemli yönlerini kapsayan ve ihtiyaçlarınıza uyarlanan bir program oluşturmak için sizinle birlikte çalışırlar. Ayrıca katılımcıların programı tamamladıklarında, CPSIA talimatları konusunda çok daha geniş bir anlayışa sahip olacaklarını ve böylece ürünlerinizin yakın gelecekte ve ötesinde, uyumluluklarını muhafaza edeceğini temin ederiz.

Seminer, kısa veya uzun programlar şeklinde, yerinizde veya tesis dışında sunulabilir. Tüm programlar, katılımcılara, seminer tamamlandıktan uzun süre sonra bile, değerli bir kaynak olmaya devam edecek seminer malzemeleriyle desteklenir.

SGS ile çalıştığınızda, seminer uzmanlarının sağladığı bilgi ve destekten daha fazlasına ve dünya çapında işletmelere fayda sağlamış denenmiş, onaylanmış seminer yöntemlerine erişiminiz olur. SGS, sadece akredite CPSIA Belgelendirme kuruluşu değil, ayrıca seminer ve mevzuat gereklilikleri konusunda da dünya lideridir.

CPSIA seminer programlarımız, ürünlerinizin CPSIA standartlarıyla uygunluğunun kabul edilmemesi riskini belirgin bir şekilde azaltır ve sonuç olarak markanızı, ürün geri çağırmaların sebep olacağı zararlardan korur.