Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den gıda ve gıda güvenliği seminerleri - gıda sektöründeki yüksek standartların gereklerini yerine getirmek için önem taşıyan bilgi, beceri ve belgelendirmelere ulaşın.

Gıda ve içecek sektöründe, kalite ve güvenliği temin etmek, tüketicinin risklerini en aza indirmek ve süreçleri daha etkin kılmak için çok sayıda katı standart ve mevzuat mevcuttur. Gıda ve içecek sektöründe başarıyla faaliyet göstermenize yardımcı olmak için çeşitli seminer ve beceri geliştirme çözümleri sunuyoruz.

Portföyümüz BRC Global Gıda Güvenliği Standardı ve FSSC 22000 Gıda Güvenlik Sistem Belgelendirmesinden (FSSC), GMP ve HACCP seminerleri, gıda güvenliği, risk yönetimi, izlenebilirlik, hijyen ve mevzuata kadar pek çok konuyu içerir.

Gıda ve gıda güvenliği seminerlerimizin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bizi hemen arayın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.