Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den ticari mallar için seminerler - çalışanlar ve profesyoneller için endüstrinin uzmanlarından sürekli bilgi akışı sağlar.

Seminerimiz mevcut sorunlara odaklanır, çeşitli test stratejilerini anlamanızı, test ve seminer bütçenizi en etkin bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Konusunda uzman bilimciler aşağıdaki konular ile ilgili tüm sorularınıza aydınlatıcı cevap sunabilirler:

  • Değişik ürünlerin temel kalite özellikleri
  • Mikotoksinler 
  • Tarım ilacı kalıntıları 
  • Mikrobiyolojik testler 
  • Şeker seminerleri

Neden SGS’nin ticari mallar seminerlerini tercih etmeliyim?

Tarımsal hizmet seminerlerinde dünya lideri olarak size seminer bütçenizi en etkin bir şekilde kullanmanız için tecrübe ve uzmanlık sağlarız. Teknik uzmanlarımız, çeşitli seminer seçeneklerimiz sayesinde hedeflerinize daha etkin bir şekilde ulaşmanızı sağlarlar.

Tarım ürünlerine ilişkin seminerlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceği konusunda daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçin.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.