Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den endüstriye özel seminerler – pek çok meslek ve işletme için endüstriye özel çok çeşitli işgücü geliştirme çözümleri.

Endüstriniz veya becerileriniz ne olursa olsun, işgücünüzün mevcut becerilerini geliştirmesine ve yenilerini kazanmasına yardımcı olması için tecrübeli uzman ağımız vasıtasıyla endüstriye özel seminerler sunuyoruz. Katılımcıları uzun vadeli istikrara öncülük edecek bir kariyere yönlendirmenizde size yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda, seminerimiz etkinliği arttırmaya, risk yönetimine ve kuruluşunuz için rekabet üstünlüğü sunmaya yardımcı olur.

Endüstriye özel seminerlerimizin kuruluşunuza nasıl yardım edebileceğine dair bilgi için, bizimle iletişim kurun.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.