Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Numune alma, dökme mal analizinde en önemli adımlardan biridir. Doğru numune alımı sonuçlarda sapma riskini ortadan kaldıracak ve analitik sonuçların tüm kargoyu temsil etmesini sağlayacaktır. SGS, geniş çeşitlilikteki dökme mallarda manuel ve mekanik numune alımı yürütecek deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Ekiplerimiz, dünyadaki limanlarda ve taşıma merkezlerinde manuel, sondaj ve mekanik numune alımında kapsamlı deneyime sahiptir.

SGS bütünlük, tarafsızlık ve doğruluk demektir. Dünya çapında profesyonel ekiplerimiz, ihtiyaçlarınızı incelemek ve değerlendirmek için sizinle birlikte çalışır. Müşterilerinizin teknik şartnamelerini ve yürürlükteki herhangi bir endüstriyel standardın uygulanmasını tartışabiliriz. Emtia, konum veya sevkiyat büyüklüğünden bağımsız olarak, SGS, manuel, sonda veya mekanik numune alma yaklaşımlarından doğru ve temsili sonuçların elde edilmesi için standart uygulamalar gerçekleştirir.

SGS dökme maldan numune alma hizmetleri, numune kontaminasyonu ve sapma riskini ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak malınızın kalitesinin doğru temsil edilmesini sağlar. Güvenebileceğiniz dökme maldan numune alma sonuçları için SGS'ye ulaşın.