Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Mahsulünüzde kalıntı meydana gelip gelmediğini belirlemek için pestisit kalıntı analizine ihtiyacınız vardır.

SGS en son teknolojileri kullanarak 300'den fazla pestisitin bağımsız bileşenlerinin belirlenmesini ve miktar ölçümlerini ortaya çıkarır.

Pestisit kalıntısı iki yolla belirlenebilir. Birincisi, hasat sonrasındaki mahsulde bulunan eser miktarlardaki pestisitler. İkincisi, pestisitin mahsul içinde bozunarak ortaya çıkardığı ürünler şeklinde tanımlanır. Kalıntı analizi yöntemlerimiz, tandem kütle spektrometrili sıvı kromotografi (LC MSMS) ve kütle spektrometrili gaz kromotografi (GC MSMS) kullanımı ile her iki tanımı da kapsar.

Pestisit kalıntı analizi laboratuvarlarımız, ISO 17025 ve ISO 9001:2008 onaylıdır ve bunların talimatlarına uygun olarak, uzun yıllar laboratuvar tecrübesi ve kimya, mikrobiyoloji ve tarım uzmanlık alanlarında bilgili bilim insanları tarafından işletilirler. Bu kısaca, bizim en yüksek dünya standartlarını benimsediğimiz anlamına gelir.

Hizmetlerimizi kullanmanız, gıda maddelerinizin dünyadaki mevzuatların pestisit seviyeleri ile ilgili koşullarını yerine getirmenizi sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçin.