Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den mineral tespiti hizmetleri yem miktarları ve gerekli katkı maddesi seviyelerinin belirlenmesine yardımcı olur.

Ayrıca size besi hayvanlarınıza zarar verebilecek minerallerin tespiti imkanı sunarak, sağlık sorunları ve ilgili maliyetlerinden korunmanızı sağlarız.

Mineral tespiti yöntemlerimiz size gönül rahatlığı sağlayıp çeştli seçenekler sunacak şekilde hem hassas hem de esnektir. İndüktif olarak eşleşmiş plazma (ICP) spektometresi kullanarak, 16 farklı minerali, her birinin amacı ve muhtemel etkisi ile beraber tespit ederiz. Bu sadece bazı minerallerin, yem miktarnın nasıl etkilediğini ortaya çıkarmakla kalmaz, ayrıca sizin gerekli mineral katkılarının türleri (örneğin fosfor, kalsiyum) ve değerlerini belirlemenize yardımcı olur. Ayrıca zararlı mineralleri (örneğin kurşun ve sülfür) izlemenize ve ortadan kaldırmanıza veya kontrol altında tutmanıza olanak tanır.

Onaylı ve ruhsatlı laboratuvarlar

Bağımsızlık, doğruluk ve yenilik konusunda itibarımızı korumak için, mineral tespit laboratuvarlarımız katı talimatlara uygun olarak çalışır ve ISO 17025 ile ISO 9001:2008 onaylıdır. Uzun yıllara dayanan laboratuvar tecrübesi, kimya, mikrobiyoloji ve ziraat muhendisiği diplomalı bilim adamı ve teknisyen kadrosulya donatılmış laboratuvarlarımız pek çok yem organizasyonunun onayını da almıştır. Ek olarak çok sayıda analitik birlik sıklıkla bizim ortaya çıkardığımız sonuçları referans gösterir - ki bu da mineral tespiti hizmetlerimizin hem en yüksek endüstri standartlarını hem de küresel düzenleyici otoritelerce belirlenen ilkeleri benimsediğimizin teminatıdır.

Hayvan yeminizin içinde gereken mineralleri doğru miktarlarda sağladığınızdan emin olmak için, SGS ile hemen irtibat geçip mineral tespiti hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.