Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den sürdürülebilir raporlama eğitimi kursları - sürdürülebilirlik raporları konusunda bilincinizi artırmak ve iyileştirmek için ihtiyacınız olan becerileri edinin.

Sürdürülebilir raporlama eğitimi kurslarımız, şirketinizin sürdürürebilirlik raporlarının iyileştirilmesi için gerek duyduğunuz bilinci artırır ve profesyonel becerilerinizi geliştirir. Kurslarımız sürdürebilirlik raporlarının her yönünü kapsamaktadır:

  • Şirketiniz için en akılcı raporlama türünün nasıl belirleneceği
  • Ana kurallar
  • Bilgi toplama için gereken araçlar
  • Sigorta süreci
  • Gerekli delil tipi

Neden SGS’nin sürdürülebilirlik raporları eğitim kurslarını tercih etmeliyim?

Dünya lideri bir sürdürülebilir raporlama seminerleri tedarikçisi olarak, size sürdürülebilir raporlama uygulamaları konusunda geniş deneyim ve nitelikli personellerden oluşan küresel bir ağ sunuyoruz. Size, şirketinizin raporlama süreçlerinde sürekli iyileşmeler sağlamanız için çok iyi küresel uygulamalara erişim olanağı sunuyoruz. Buna ek olarak karma öğrenme deneyimlerimiz ve hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz, bireylere veya işgücünüzün tamamına yönelik eğitim hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Sürdürülebilirlik raporlama seminerlerinin size ve kurumunuza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.