Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Özellikle sosyal sorunlar ve faaliyet gösterdiğiniz toplumlarla ilişkili olumsuz tanıtım saygınlığınızda satışlarınızı ve karlılığını etkileyebilecek ölçüde hasara neden olabilir.

Şirketini<in ekonomik sürdürülebilirliğini ve uzun vadeli yaşayabilirliğini desteklemek için, SGS, sosyal sorumluluğunuzun net ve sektörünüze ilişkin tüm standartlara uygun olmasını sağlamada size yardımcı olan kapsamlı hizmetler sağlamaktadır.

Mevcut standartlara göre çok çeşitli tetkik ve denetim hizmetleri yürütüyor ve işinize uygun tavsiye ve davranış kuralları çözümleri sunuyoruz. Tedarik zinciri yönetiminizi koordine ederek, sosyal sorumluluğun etkin yönetimini destekleyen seminer, tetkik ve denetimi bir araya getirebiliriz. Ve hem kendi iç gönüllü kurallarınıza hem de zorunlu standartlara sürekli uyumunuzu sağlamak için sürekli takip ve destek sağlayabiliriz.

Bizimle birlikte çalışın ve süreçlerinizin en son en iyi uygulamaları yansıtarak kuruluşunuzun sosyal sorumlulukta bir lider olmasını sağlamak için küresel ağlarımızdan yararlanın. Ayrıntılı bilgi için uzmanlarımızı bugün arayın.