Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bu seminer, size, kurumsal sorumluluk araçları ve standartlarına yönelik en iyi uygulama bilgi ve becerilerini sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Günümüz iş dünyasında paydaşların beklentilerini, sürdürülebilir raporlama, güvence süreçleri ve AA 1000 prensipleri ve raporlama yönergelerinin uygulanabilmesini etkili bir şekilde yönetmek ve bunlara cevap vermek giderek artan bir önem kazanmaktadır. Bu beş günlük seminerin amacı, bütün bu alanlara yönelik doğru bir anlayışa sahip olmanıza yardımcı olmaktır ve bu seminer, Kurumsal Sorumluluk raporları hazırlamak ve ilgili uzman destek hizmetleri sunmaktan sorumlu kişilere yöneliktir.

Bireysel veya çoklu olarak alınabilecek dört modül bulunmaktadır. Dört modülün tamamlanmasının ardından aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştirmeye yetkin olacaksınız:

  • Kurumsal Sorumluluk, sürdürülebilirlik, raporlama, güvence araçları ve standartları ile ana faaliyet uygulaması ile ilişkiyi anlama
  • Prensip ve standartların uygulanmasını gösterebilme AA 1000 Güvence Standardı (AA 1000AS), Paydaş Taahhüt Standardı (AA 1000SES) yanı sıra diğer ilgili standartlar ve raporlama yönergeleri (Örneğin; GRI G3, ISAE 3000 ve ISO 26000) GRI G3, ISAE 3000 ve ISO 26000)
  • Bir güvence uygulayıcısı olarak temsilci, bir sürdürülebilirlik raporunun değerlendirmesinde kapsamlılık, materyallik ve cevap verebilirlik prensiplerini uygulayacaktır.

Bu seminer başarı ile tamamlandığında, "Belgelendirilmiş Sürdürülebilirlik Güvencesi Uygulayıcısı (CSAP) Ortak Seviyesi"ne ilişkin gereklilikler yerine getirilmiş olacaktır.

SGS Kurumsal Sorumluluk Semineri’nin yararları hakkında daha fazla bilgi almak için SGS'deki uzmanlarımızla hemen irtibat kurun.