Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Güneş panelleri, cep telefonları, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar dahil özellikli elektronik ürünlerin geri dönüşümü çok avantajlı olabilir.

Söz konusu cihazların satıcıları, alıcıları ve işleyicilerinin, sağlık, güvenlik ve çevre düzenlemelerine uygunluğu sağlaması ve karlarını üst seviyeye çıkarmasu için süreç tasarım ve ticaret uzmanlarının desteğine ihtiyaçları vardır. SGS, özellikli ürünlerin ger dönüşüm sanayisi için çok çeşitli analitik, süreç tasarımı, ticaret ve denetim hizmetleri sunmaktadır.

Proses Tasarımı

SGS, iş akış şemaları ve proses tasarımı dahil güvenilir, sağlam işleme teknolojilerinde pazarın lideridir. İşleme ekibimiz, uygun maliyetli özellikli elektronik ürünlerin işlenmesinde en önemli olan birim operasyonları üzerine odaklanmaktadır:

  • Parçalama, öğütme ve ufalama teknolojileri
  • Partikül büyüklük analizi
  • Yüksek değerli materyallerin düşük değerli olanlardan çevresel ve sosyal sorumluluk bilinci ile otomatik olarak ayrılması

Ticari Destek

SGS, yükleme ve boşaltma sahanızdaki kaynaklarınızda bulunan başlıca bileşenlerin, izlerin ve kirleticilerin temsil edici numuneleri ve doğru analizlerini sağlamak için modern laboratuvarlarda çalışan dünya çağında bir teknik uzman ağına sahiptir. Ayrıca, üçüncü taraf onaylama, konteynıra yüklenmiş ve yerleşik yüklerin denetimi, parti ve hakem analizi dahil yerinde ticaret ve ticari destek hizmetleri de sunmaktayız.

Geri dönüştürülen özellikli elektronik ürünler, PCB veya radyoaktif kaynaklar içerebilir. Bu tür ürünlerle baş etme konusunda SGS'nin yıllara dayanan deneyimi vardır. Yerinde protokollere ve uygulamalar ve bu materyallerle uğraşma konusunda rahat ve deneyimli elemanlara sahibiz. Teknik uzmanlarımız, bu materyallerin sağlık ve güvenlikle ilgili bir şekilde, çevresel sorumluluk çerçevesinde ve yürürlükteli düzenlemeler ve tüzükler uyarınca nasıl işlenmesi gerektiğini bilirler.

SGS ile birlikte çalışın ve özellikli elektronik ürünlerin geri dönüşüm işleminiz, sağlık, güvenlik ve çevre uygulamalarına uygun bir şekilde yüksek değerli materyallerin maksimum geri kazanımını görecektir.