Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tesis ya da üretim müdürü olarak potansiyel çevresel risklerle, yükümlülüklerle veya sorumluluklarla sık sık karşı karşıya gelirsiniz.

Tesisinizin yerel ya da uluslararası düzenlemelere uygun olması talep edilir ve toprak korumasından enerji verimliliğine kadar çok farlı alanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Mevzuatlardaki en son gelişmelere, çevre ve sürdürülebilirlik standartlarına ayak uydurmak için, tesisleri hizmeti koyma aşamasından, tesislerin kullanımına son vermeye ve tesisleri yıkmaya kadar tüm yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlayacak deneyim sahibi güçlü bir ortağa ihtiyacınız var.

SGS, faaliyetlerinizin devamı boyunca sizi destekleyecek deneyim ve bilgi sahibi global bir şirkettir. Size altyapı ve inşa hizmetlerinde tavsiyelerde bulunabiliriz. Tesislerimiz ve üretim hizmetlerimiz de, ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve çevresel etkinizi azaltan sürdürülebilir uygulamalara bağlılığınızı göstermek için ürün ambalajı inceleme ve değerlendirmede ve atık ve geri dönüşüm çözümlerinde size yardımcı olabilirler.

Uzman havuzumuz, en son düzenlemelere uymanızı ve temiz çevresel bir miras için sorumluluk almanızı sağlarlar. Tesislerimizin ve üretim hizmetlerimizin size nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.