Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Rekabetçi bir işletme olarak, hedef kitlenize yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunmak için devamlı olarak mücadele edeceksiniz.

Global tedarik zincirlerinde ve ulusal ya da uluslararası ticarette yer almak için ürünlerinizin, sistemlerinizin veya hizmetlerinizin uygulanabilir düzenlemeler ve standartlara uygun olması önemlidir. Doğru uygunluk olmadan pazara erişiminiz ciddi şekilde riske girer.

Belgelendirme hizmetlerimiz, tasarım aşamasından yaşam ömrünün sonuna kadar her konuda kritik kriterler ve uygunluk şartlarını hayata geçirmenize yardımcı olur. Her ürün, hizmet ve hedef pazar için mevzuatları ve standartları belirleyebilir ve ardından uygunluk sağlamanız için çeşitli üretim ve imalat aşamalarında test yapabilir ve denetleyebiliriz. Yönetim sistemleriniz belgelendirmeye tabi olduğunda, denetmenlerimiz en ilgili standart(lar)ın şartlarına uygunluğu kontrol ederler.   

Tüm endüstriler ve sektörler için, özel şartlara göre uyarlanmış, global en iyi uygulamalara erişim sağlayan eksiksiz bir belgelendirme paketi sunuyoruz. Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin düzenlemeler, standartlar veya ulusal/uluslararası çerçevelere uyumlu olduğunu göstermeye ihtiyaç duyduğunuzda, belgelendirme hizmetlerimiz size ve müşterilerinize ihtiyacınız olan güvenceyi verecektir.