Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Şirketinizi ve ürünlerinizi nasıl daha sürdürülebilir kılabilirsiniz?

Küresel ısınma, insan hakları, kimyasal maddelerden kaynaklanan riskler gibi yakın dönemde ortaya çıkan sağlık, çevre ve toplum sorunları, etkili sürdürülebilirlik uygulamalarına duyulan ihtiyacı öne çıkarmaktadır.

Menfaat sahipleri ve tüketiciler şirketlerden etkili ve somut önlemler alma beklentilerini artırırken, hükümetler de yeni mevzuatlar hazırlamaktalar. Bu yüzden, sürdürülebilirlik uygulamalarınızı değerlendirmek acil bir mesele halini almıştır...

SGS ile sürdürülebilirliğinizi kuvvetlendirin

Önde gelen bir sürdürülebilirlik danışmanı olarak, benzersiz küresel ağımız aracılığıyla size tüketici ürünü tedarik zincirleri için uzmanlık ve deneyim sunmaktayız.

Sürdürülebilirlik uygulamalarını kuruluşunuza, ürünlerinize ve tedarik zincirinize kazandıracak eksiksiz bir çözüm portföyü sunmaktayız. Mevzuat şartlarını, toplumun beklentilerini ve tüketici talebini karşılamanıza veya ötesine geçmenize yardımcı olabiliriz.

Çözümlerimiz:

  • Daha güvenli ve doğaya dost ürünler tasarlamanıza:Ürünlerinizi iyileştirmek için çevreci tasarım alanındaki uzmanlığımıza ve kısıtlanmış maddelerdeki ustalığımıza güvenin.
  • Faaliyetlerinizin ve ürünlerinizin çevresel ayak izini düşürmenize:İklim değişikliğine yönelik kurumsal taahhüdünüzü gösterin
  • Ürünlerinizin sürdürülebilirlik avantajını sergilemenize:Doğru etiketleme stratejisini seçip onaylayın
  • Tedarik zinciriniz çapında sosyal uyumluluğu temin etmenize yardımcı olacaktır:Ürünlerinizin kabul edilebilir çevresel ve sosyal koşullarda ve çalışma şartlarında üretilmesini sağlayın.

Kuruluşunuzun sürdürülebilirliğini kuvvetlendirmenize nasıl yardım edebileceğimizi görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.