Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin Değerleme Hizmetleri, endüstriniz veya sektörünüz ne olursa olsun, bulunduğunuz her yerde ticareti kolaylaştırır ve destekler.

SGS'nin değerleme hizmetleri, ticareti kolaylaştırma işlerini geliştirmek ve iyileştirmek üzere tasarlanmıştır. Gelirlerini korumayı arzulayan hükümetler, ithal mallara dair beyan edilen bilgilerin doğruluğundan, bilhassa seçili belli ürünlerin tercihli rejimlere tabi olduğu durumlarda, devamlı surette kaygı duyarlar. Değerleme hizmetlerimiz, tedarikçi ülkede ve/veya malların geldiği yerde tarife sınıflandırması, işlemlere dair incelemeler ve gümrük değerini doğrulama hizmetlerini kapsar.

Valitrade, Valunet, sonradan kontrol denetimi, menşe onayı ve sevkiyat öncesi denetim hizmetlerini kapsayan, ticari onay ve değerleme hizmetleri yelpazemiz, dolandırıcılık riskini azaltarak ticaretinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olacak ve ithalatçılar ile ihracatçılar arasında güven oluşturacaktır.

Uluslararası Gözetim Kuruluşları Federasyonu (IFIA) üyesiyiz. Ticaret uzmanlarımız dünya dört bir yanındaki ticaret toplulukları ve yerel ticaret usulleri hakkında elle tutular deneyime sahiptir ve bütün sektörler ve endüstriler çapında ticari potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmaya odaklanırlar. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.