Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Araçlarınız yerel mevzuat parametrelerine göre çalışıyor mu? SGS'nin zorunlu araç muayene hizmetleriyle hemen öğrenin

Güvenlik kontrolleri ve emisyon testinden ekipmanların olması gerektiği gibi çalışmasını sağlayan kalibrasyona kadar, SGS kamu araçları ve özel araçların yerel mevzuat ve yönetmeliklere uygun olmasını sağlayacak geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Hatta, test prosedürlerinizin doğru şekilde gerçekleştirildiğinden emin olabilmeniz için, personelinize uzmanlık eğitimi de sunulabilmektedir.

Yollarda daha güvenli araçların olmasının kaza sayısını düşüreceği ve zararlı araç emisyonlarının azaltılmasının hava kirliliğini azaltacağı, mantıklı bir akıl yürütmedir.

Araç muayeneleri yerel, ulusal ve uluslararası yönetmelik kurumlarının koyduğu güvenlik, emisyon ve konfor standartlarına uygunluğu teyit etmek için tasarlanmışlardır. SGS, yürürlükteki mevzuat uyarınca araçların genel durumunu düzenli aralıklarla kontrol etme yetkisine sahiptir. SGS araç muayeneleri, gereken niteliklere sahip makine teknisyenleri tarafından modern test ve kayıt ekipmanlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Bu şekilde, insan müdahalesi ve muhtemel hata kaynakları kısıtlanarak, ölçümlerin doğruluğu garanti edilebilmektedir. Bu süreç, daima Müşterimizin ihtiyacına göre adapte edilmektedir ve SGS'nin kanuni araç muayenesi alanındaki kanıtlanmış uzmanlığına dayalıdır. Dünya çapındaki deneyimimiz ve uzmanlığımız, bizi araç muayenesi alanında ideal bağımsız partner haline getirmektedir.

Dünyanın lider test, doğrulama, denetim ve belgelendirme şirketi olarak size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Zorunlu araç muayene hizmetleri yelpazemiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.