Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bu seminer Sürdürülebilir Olayların ne olduğunu açıklamanıza ve ISO 20121 standardına göre Sürdürülebilir Olay Yönetim Sistemi (SEM) gereksinimlerini anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Olaylar, çevreyi, ekonomiyi ve sosyal refahı, su tüketimi, katı atık üretimi ve enerji üretimi, biyolojik çeşitlilik üzerindeki etkiler, istihdam ve tedarikçi seçimi gibi çeşitli seviyelerde etkiler. ISO 20121 standardı etkinlik yönetimi belgelendirmesi için bir sürdürülebilirlik yönetim sistemi için özellikleri tanımlar.

Bu seminer ISO 20121 temelinde bir Sürdürülebilir Olay geliştirilmesi, uygulanması ve yönetimi ile ilgili herkes içindir. ISO 20121 Uygulaması veya SEMS İç Tetkikçi Semineri veya Baş Tetkikçi Semineri gibi başka bir semineri tamamlamayı planlıyorsanız, bu kurs sırasında tetkik becerileri oluşturmak için ISO 20121 hakkında temel bilgi ve anlayışı edineceksiniz.

Bu seminer dersler ve atölye çalışmalarından oluşmaktadır. Katılımcılardan kursa katılmadan önce sürdürülebilir etkinlik yönetimi sistemleri veya ISO 20121 bilgisine sahip olmaları beklenmez.

ISO 20121 Farkındalık Seminerinin işinizi nasıl yararlanabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için bugün SGS ile irtibata geçin.