Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin sunduğu İyi SPA Uygulamaları hizmetleri ile spa tesisinizin bağımsız kalite standartlarına uyduğundan emin olabilirsiniz. Spa hizmetlerinin nasıl çeşitlendirilebileceğini öğrenmek için ekibimizi hemen arayın.

Masaj, yüz bakımı ve vücut tedavisi benzeri profesyonel spa tedavileri su bazlı olabilirler. Bu nedenle spa tesisleri yerel düzenlemelerle ve uygulanan sağlık ve güvenlik gereklilikleri ile tamamen uyumlu olmalı, kaza riskini sınırlamalı ve bir kaza söz konusu olduğunda durum tespiti yapmalıdır.

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak dünya genelinde sahip olduğumuz uzmanlıkla piyasa lideri hizmetlerimize gerek duyulan her yerde beklentilerin ötesinde hizmet sunmak gayretindeyiz. Spa tesisiniz içerisinde güvenliğinizi, sıhhi kaza ve olay riskini azaltmak için uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Mevcut spa uygulamalarınızı değerlendiriyoruz ve size durum tespiti mahiyetindeki değer yönetimi aracı olarak kullanılabilecek konsolide raporlarla destek veriyoruz.

İyi spa uygulamaları şemalarımız düzenli ve bağımsız izleme hizmetlerimiz aracılığıyla bağımsız kalite desteği sunarak imajınızın geliştirilmesine katkı sağlar. Aşağıdaki kilit alanlara odaklanıyoruz:

Spa uygulama tetkikleri: Tesisinizin iyi spa uygulamalarına ne kadar uyum sağladığını belirlemek için habersiz tetkikler yapıyoruz. Altyapı, su temini, tesis, misafir güvenliği, servis kalitesi, temizlik ve sağlık, kimyasal maddelerin kullanımı ve tesisi yönetiminin durumunu inceliyoruz.

Prosedür, uygulama ve kayıtların gözden geçirilmesi: Temizlik, test ve bakım konularında operasyonel prosedürlerin ve denetimlerin günlük olarak gerçekleştirildiğini garanti eden bir kayıt defteri tutuyoruz. Faaliyetlerinizi gözden geçiriyoruz ve her ziyarette kayıtlarınızı denetliyoruz.

Numune alma ve test hizmetleri: Havuz ve spa suyunuzun akredite laboratuvarlar aracılığıyla yerinde analiz edilmesi. Lejyonella da dahil olmak üzere mikrobiyolojik parametrelerin test edilmesi.

Puantaj sistemi ve raporlamaDeğerlendirme ve laboratuvar analizlerimizde puantaj yöntemi kullanılması. Raporlarımız uygunluk sağlaması için geliştirilmesi gereken alanlara ait ayrıntıları da kapsamaktadır.

Belgelendirme ve SGS İyi Spa Uygulamaları şunlara işaret eder:Tarafımızca hazırlanan şema ile yılda en az dört denetim, su onayı ve swab testlerine tabi olduğunuzu belirten bir sertifika düzenlenir.

Talep olması halinde gizli müşteri, kurum içi kıyaslama, ek testler, laboratuvar uyarı ve lejonella risk belirlemesi ve benzeri konularda teknik desteği de kapsayan hizmetler veriyoruz.

İyi Spa Uygulamalarımıza kayıt olmak ve hizmetlerimizin spa tesislerinize nasıl katkı sağlayacağını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.