Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den tarayıcı işletimi ve bakımı – işletim ve koruyucu bakım desteğiyle sahanızı en üst seviyeye taşıyın.

Tarayıcılarınızı çalışır halde ve bakımı iyi yapılmış halde tutmak, tarama hizmetlerinizin doğruluğunu sağlamak için önemlidir. Sahada tarayıcı işletimindeki kapsamlı tecrübemiz, sahanızın etkinliğini ve kesinliğini maksimize etmenize destek olmada bize eşsiz bir sezgi kazandırır.

SGS tarayıcı uzmanlarımız, size günlük tarayıcı işletiminde destek olabilir veya sizin yerinize tarayıcıyı çalıştırabilir. Görüntü analizi, belge akışı yönetimi, şüpheli sevkiyatların incelenmesi ve tarayıcı kullanıcılarının yönetimi gibi işletim hizmetleri sunarız.

Önleyici bakım, tarama sahanızın sorunsuz işlemesini sağlamak için hayati önem taşır. Bir dizi kapsamlı bakım hizmeti sunarız. Bu hizmetler şunlardır:

  • Yedek parça yönetimi:Sahada stoktan kaldırılmış herhangi bir yedek parçanın tarayıcı üreticisince otomatik değiştirilmesini garanti etmek için SGS yedek parça yönetim sistemimizin kullanımını sunarız.
  • Saha bakım ekibi:Bu ekip, SGS ağının tam desteğiyle arızalara anında yanıt verir ve hedefe uyarlanmış özel bakım yapacak gerekli becerilere ve kalifikasyonlara sahiptir.
  • Sürekli çevrimiçi yardım:SGS bilgi veritabanı merkezimize dünyanın her yanından gece gündüz kesintisiz erişilebilir, bu veritabanı, üreticiden arıza giderme bilgilerine ve SGS arıza deneyimi, sorun çözme prosedürlerinin hepsine bir arada erişimi sağlar. 

Tarayıcı işletimi ve bakım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.