Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin topluluk portalı hizmetleri: Topluma karşı görünürlüğünüzü, şeffaflığınızı ve güvenilirliğinizi artırın.

STK’lar, faaliyetlerini yürütebilmeleri için bağışlara ve toplumun desteğine ihtiyaç duyarlar. Bir STK’nın toplumda güven kazanabilmesi için, o STK’nın topluma ne şekilde katkı sağladığı ve ne kadar güvenilir olduğu konusunda yeterli bilgi sunabilmesi gerekmektedir. Topluluk portalı hizmetlerimiz, STK sektöründen sorumlu devlet makamlarına, STK’nın şemsiye kuruluşlarına ve bağış toplama web sitelerine bağımsız kalite güvencesi sağlayabilir. Daha fazla güvence, STK’lerin maddi ve manevi anlamda toplumdan daha fazla destek alabilmeleri anlamına gelir.

Neden SGS'nin STK topluluk portalı hizmetlerini tercih etmelisiniz?

Tutarlı ve şeffaf standartlar çerçevesinde bağımsız kalite güvencesi veren bir topluluk portalı, dikkat çekebilmeleri ve finansman bulabilmeleri için STK’lara eşit oranda fırsat sunar. Yardım amaçlı maddi destekte bulunmak isteyen bağışçılar, bu sayede yerel STK’ları kolay, güvenli ve ikna edici bir ortamda bulabilirler. Bağışçılar, platformda bulunan STK’ların katı güvenilirlik ve şeffaflık prensiplerine uyan kuruluşlar olduklarından da bu sayede emin olabilirler. STK’ların adil ve şeffaf bir şekilde karşılaştırılabilmesini sağlayan bir platform, yerel STK’lara gerekli kaynakları sağlar ve sektörün itibarını tümüyle güçlendirir. 

Sunduklarımız:

  • İhtiyaçlara özel olarak tasarlanıp geliştirilen bir STK topluluk portalı
  • Bağışçıları yerel STK’la ile buluşturan bir sistem
  • Gerekli kalite güvence çerçevelerinin tasarımı ve geliştirmesi
  • Güvenilirliklerini sürekli geliştirenlere yönelik ödüller
  • Online ödeme sistemi dahil kapsamlı IT desteği
  • STK projeleri için bağımsız denetleme ve çeşitli ek hizmetler

STK’lara uzman destek hizmetleri

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar ile edindiğimiz uzun yılların deneyimini büyüyen STK sektörüne sunuyoruz. 

Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.