Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Devletler, uluslararası kuruluşlar, kamu ve özel sektördeki ortak organizasyonlar için yenilikçi hizmetler portföyümüz, çeşitli denetim ve teknoloji tabanlı çözümleri kapsar.

Kamu sektörü: Kaliteli çözümler için SGS hizmetleri.

Kim olursanız olun ve işiniz ne olursa olsun, devletle pek çok günlük etkileşimin arasında kamu sektörü hizmetlerinden, altyapısından ve  mevzuatından faydalanır ve bunları kullanırsınız. İster ulusal, bölgesel isterse yerel seviyede faaliyet gösteriyor olun, SGS ile çalışmak kamu sektörü son kullanıcıları ve tüketicileri için daha iyi performansa ve iyileştirilmiş performansa kapı açar.

Küresel olarak, devletlerin, kuruluşların ve idarelerin halka vaadlerini yerine getirmelerine yardımcı olmak üzere kapsamlı bir hizmetler yelpazesi sunuyoruz. Hizmetlerinizi ve müşteri deneyiminizi iyileştirmek ve bunun yanı sıra maliyetleri, süreleri ve gecikmeleri azaltmak için bizimle çalışın.

Yenilikçi ve kapsamlı hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel olarak hazırlanır. Biz kamu altyapısının yerini alamayız ancak ister tek başına ister daha geniş bir paketin parçası olarak, mevcut politikalar ve süreçlere entegre olacak, bunları uygulamaya yardımcı olabiliriz. Yardım etmek için varız ve kamu sektörü idaresi alanındaki uzmanlığımızın örnekleri arasında şunlar yer almaktadır:

Sınır Kontrolü:Sınır kontrolü vasıtasıyla kamunun korunmasındaki uzmanlığımız rakipsizdir. Tüm dünyada tarayıcılar kurduk ve bunları etkili ve verimli biçimde işletecek personeli eğittik. Fiziksel güvenlik önlemlerine ek olarak, limanlar, havalimanları ve kara sınırlarında risk profili oluşturmanıza ve yönetmenize de yardımcı olabiliriz. İsteğe bağlı özel hizmetinizi tamamlamak üzere yerel uzmanlarımız kalite değerlendirmelerinize kılavuzluk ederek geniş bir uluslararası kabul görmüş sistemler yelpazesinde denetimler ve belgelendirme yapabilirler.

E-Devlet:Kağıt tabanlı sistemlerin yerini gitgide elektronik ve çevrimiçi çözümler almaktadır. E-devlet çözümlerimiz günlük yaşamın neredeyse her alanına uygulanabilir. Yurtiçi Gelir ve satış vergisi sistemlerinden döviz kontrolüne (CEPECS) uzanan finansal hizmetler. Fakat biz aynı zamanda uluslararası ticareti kolaylaştırmak için gümrük yönetim sistemleri, ValiTrade ve Valunet gibi fiyat kontrol hizmetleri, TransitNet gibi izleme araçları ve NGO karşılaştırması da yürütüyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan için ticaretin kolaylaştırılmasına yardımcı oluyoruz.

Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre (QHSE):Son kullanıcılar, kamu ve paydaşların, organizasyonunuzun günlük yaşamında ve faaliyetlerinde QHSE'nin nasıl uygulandığını ve izlendiğini görmeleri gerekir. Çoğunlukla uluslararası kabul görmüş standartlara (ISO vb.) göre belgelendirilmiş, ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir kalite yönetim sistemleri ve sağlık, güvenlik ve çevre çözümleri yelpazesine sahibiz. Yalnızca insanların yaşamlarını ve ekonomik büyümeyi iyileştirmenize yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda size kanıt da sağlayabiliriz.

Yol Güvenliği ve Araç Yönetimi:Yol güvenliğinin iyileştirilmesi, uygulama cihazlarının (hız kameraları gibi) kalibrasyonundan araç gözetimi, veri yönetimi ve raporlaması, sürücü sınavları ve araç tesciline kadar her hizmeti sunarak kullanıcıları korur. Yol güvenliği çözümlerimiz aynı zamanda trafik sistemi uygulaması ve yönetimi ile trafik ışıklarının homologasyonuna (tip testi) kadar uzanmaktadır.

Uluslararası uzmanlar, ofisler ve laboratuvarlar ağıyla, tüm güçlükleri çözmek ve müşterilerimize kalite çözümleri yelpazesi sunmak için gerekli beceri ve bilgi derinliğine sahibiz. Kapsamlı çözüm paketimizden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.