Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

%100 KENDİNİZ OLUN Meraklısınız. Öğrenmeye heveslisiniz. Büyümeye hazırsınız.

SGS’de %100 kendiniz olabilirsiniz. En yüksek standartlara erişmenizi, işinize bizler gibi tutkuyla bağlanmanızı ve kendinizi sürekli geliştirmenizi teşvik eden, açık bir çalışma kültürüne sahibiz.

Dünyanın dört bir yanındaki faaliyetlerimiz, en yeni teknolojiler ve uluslararası müşteri portföyümüz, SGS'de kariyer sahibi olmanın avantajlarından sadece bazılarıdır. Çalışanlarımıza güveniyoruz ve onları destekliyoruz. Bir diğer önemli nokta, çalışanlarımızın gelişmelerini ve tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayacak kaynak ve fırsatları kendilerine sunacağımız konusunda bize güvenmeleridir.

%100 KENDİNİZ OLUN

SGS’yi %100 özetleyen birkaç kavram vardır. İşimize kattığımız tutku ve bağlılık. İşimizin temelinde yatan kesinlik ve doğruluk. Sektörümüzde vazgeçilmez olan yüksek standartlar. Milyonlarca insanın hayatlarını etkileyen projelerde önemli bir role sahip olmanın getirdiği sorumluluk duygusu. Uluslararası faaliyetlerimizin boyutları. Müşterilerimizde mutlak güven ve ekiplerimiz arasında tam şeffaflık sağlama gerekliliği. İşletmemizi ileriye taşıma ve yenilikçi olma arzusu. Çalışanlarımızın gelişimine verdiğimiz destek. Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak sunduğumuz uzmanlık ve deneyim.

Yenilikçi ve Girişimci

Kendini tümüyle çalışanlarına adamış, uluslararası bir ağın parçası olabilirsiniz. Yenilikçi ve cesur düşünmek şirketimiz için vazgeçilmez olduğundan dolayı, tüm çalışanlarımızı girişimci bir yaklaşıma sahip olmaları yönünde her zaman teşvik ederiz. Yaratıcılığınızı göstermenize ve daha önce hiç denenmemiş işleri yapmanıza olanak tanırız.

Çalışanlarımızı şirketi iletiye taşımaları ve yenilikçi olmaları yönünde daima teşvik ediyoruz ve tam potansiyelinize erişebilmeniz için sizi her açıdan %100 destekleyeceğimize söz veriyoruz. Uluslararası varlığımız, güçlü liderliğimiz ve sektördeki benzersiz itibarımız ile sizin gelişiminizi %100 desteklemeye kendimize ilke edindik.

Genç çalışanlarımızın SGS’de çalışma konusunda neler düşündüklerini öğrenin.

Ralph Alfred Aguilar
Ralph Alfred Aguilar
Laboratuvar Analisti
Mariana Da Matta
Mariana Da Matta
Uygulama Analisti
Matthew McGarrity
Matthew McGarrity
Teknik Müdür