Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşe alım sürecimiz tutku ve potansiyel sahibi yaratıcı ve gelişimci insanları seçebilmemiz için tasarlanmıştır.

Seçimimizi yetenekleriniz, uzmanlıklarınız, tecrübeniz ve motivasyonunuzdan oluşan bir kombinasyonu kullanarak yapıyoruz.

İşe alım sürecinde sizi neler bekler

Birinci kademe: Kariyer fırsatı ve başvuru

Özelliklerinize ve kariyer hedeflerinize en uygun pozisyonu belirleyin ve CV'nizi bir kapak sayfası ile gönderin.

İkinci kademe: Telefonla iletişime geçilmesi

Aday profiliniz aradığımız kriterlere uyduğunda insan kaynakları ekibimizin bir üyesi sizinle iletişim kurar. Gerekli olduğu durumlarda sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmemizi sağlamak için bir telefon görüşmesi gerçekleştirilir.

Üçüncü kademe: İlk tur iş görüşmeleri

Şayet sizin açık pozisyon için uygun aday olduğunuza karar verirsek yüz yüze görüşmek için sizi davet ederiz. Bir ekip tarafından gerçekleştirilen bu görüşmenin amacı kariyer hedeflerinizi, eğitim durumunuzu, yeteneklerinizi, uzmanlıklarınızı, tecrübelerinizi ve işinizde başarılı olmanızı neyin sağladığını tespit etmektir.

Dördüncü kademe: Değerlendirme

Motivasyonunuzu ve iş ortamında nasıl davrandığınızı anlamak için sizi bir psikometrik değerlendirmeye tabi tutabiliriz.

Beşinci kademe: İkinci tur iş görüşmeleri:

Eğer ilk turu başarıyla tamamladıysanız ikinci tur iş görüşmelerine davet edilirsiniz. Bu görüşmeler size ve SGS'ye gelecekteki işbirliği potansiyelini belirleme ve size bizimle çalışmanın ne anlama geleceğini anlama imkanı tanır.

Referans kontrolleri

Göstermiş olduğunuz referanslara geçmişte göstermiş olduğunuz iş performansınız, yetenekleriniz ve iş yerindeki davranışlarınız konusunda sorular yönelteceğiz.

Seçim kararı ve iş teklifi

Seçici heyetimiz açık pozisyon için en uygun adayı belirler. Bu pozisyon için sizin seçilmeniz durumunda insan kaynakları temsilcimiz size kapsamlı bir iş teklifi gönderecektir ve sizin sorularınızı yanıtlayacaktır.

Eğer başarılı değilseniz, cesaretinizi kaybetmeyin, sahip olduğunuz özellikler ileride açılacak bir pozisyona uygun olabilir. Bu sebeple başvuru yapan tüm adaylarımızın yeni iş fırsatları için bu internet sayfasını sıkça ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

Gizli ve tarafsız

SGS'de açık bir pozisyona başvurmanız durumunda, başvurunuzun gizli ve tarafsız olarak ele alınacağından emin olabilirsiniz.

Kişisel gelişimi ve harika kariyer olanaklarını seçerek SGS'ye hemen başvurun.