Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

ÜCRETLER VE YAN HAKLAR

Güçlü ve hareketli SGS size, kendinizi geliştirebileceğiniz güvenli ve sağlam bir iş ortamı sağlar. Peki bunun yanında sunulan ücret ve yan haklar nelerdir?

Çalışanlarımız her nerede konumlandırılmış olurlarsa olsunlar piyasa koşullarıyla yarışan ücretlerle ödüllendirilirler. Ayrıca çalışanlarımızın gelirlerini, faal oldukları endüstri dalına uygun ve rekabetçi avantajlarla destekleme gayreti içerisindeyiz. Sunduğumuz yan haklar çalışanlarımızın işlerinde ortaya koydukları beceri ve kabiliyetlerini, içinde bulundukları ülkenin pazarına hakim olan koşulları yansıtmaktadır. Çalışanlarımıza sunduğumuz haklar genel olarak emeklilik planları ve sağlık sigortalarını kapsamaktadır.

Performansa göre ücret

Çalışanlarımızın SGS başarısına sağladıkları katkı kabul görmektedir ve performansa dayalı ödüllendirme, değişken teşvik planları ile şekillenmektedir.

Esnek çalışma olanakları

Giderek büyümekte olan global ortama uyum sağlamak için, faaliyetlerimizin doğası gereği, esnek çalışma saatlerinden, sanal, gezici veya yurt dışında çalışma rotasyonlarına kadar, çeşitli esnek çalışma koşulları uygulamaktayız. Şirketimiz ve çalışanları bu esnek çalışma tarzının faydalarını paylaşmaktadırlar.

Kişisel Gelişim

Dünya genelinde varlık göstermemiz uygun kabiliyetler geliştirmemizi, donanımlı, tecrübeli ve yetenekli çalışanları desteklememizi, meslektaşlarımızın çalışma hayatlarını zenginleştirmemizi gerektirmektedir. Bu durum, kapsamlı ve ortak kültürümüzü sürekli olarak desteklememizeve hem şirketimiz hem de çalışanlarımız için olumlu bir gelecek yaratmamıza yardım etmektedir.

İstihdam Politikamız

SGS'de, güven ve doğruluk tüm çalışan ilişkilerinde gözetilmesi gereken temel değerlerimizdir. Tüm çalışanlarımızın haklarını ve güvenli çalışma koşullarını korumaya özen gösteriyoruz. Buna erişmek için kendimize yüksek standartlar belirleyerek, yasal olarak gerekenden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz. Dünyanın neresinde faaliyet gösteriyor olursak olalım, daima bu prensipleri kılavuz alıyor ve iş ortaklarımızdan da bu değerlere uyum göstermelerini talep ediyoruz.