Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS dünya genelinde insan hayatında fark yaratan bağımsız hizmetler sunmaktadır.

Uluslararası uzmanlarımız işleyişinizi düzenlemek, iş kalitenizi ve üretkenliğinizi yükseltmek, risklerinizi azaltmak, uygunluğunuzu denetlemek ve piyasalarda hızlı hareket etmenizi sağlayarak daha etkin ve sürdürülebilir bir faaliyet göstermeniz konusunda yardımcı olur. Ana faaliyet alanlarımız bütün sektörleri ve tüm dünyadaki tüketicilerin her gün güvenle kullandıkları ürün ve hizmetleri kapsamaktadır.

Highway in the dark

ULAŞTIRMA

Katı yönetmeliklere, standartlara ve yasalara uyum sağlayın, güvenliliğinizi ve verimliliğinizi garantileyin. Taşımacılık sektörüne sunduğumuz kapsamlı hizmetler, operasyonlarınıza güvenlik ve verim kazandırır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

rock beach

ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK

Uluslararası Çevre, Sağlık ve Güvenlik (EHS) uzman ekibimiz, çalışanları ve çevreyi korumanıza, müşteri güveni oluşturmanıza, itibarınızı artırmanıza, risklerinizi yönetmenize ve iş verimliliğini artırmanıza yardımcı olur. Çok çeşitli risklere karşı azaltmanıza yardımcı olabiliriz ve işletmenizi etkileyebilecek tüm yerel, ulusal ve uluslararası mevzuata aşinayız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

People in a glass meeting room

EĞİTİM HİZMETLERİ

Kuruluş ve bireylerin sahip oldukları yeterlilik ve becerileri geliştirmeleri yönünde sunduğumuz seminer ve mesleki gelişim çözümlerimiz, iş geliştirme faaliyetlerini sürdürülebilir kılan ve rekabetçi üstünlük kazandıran uzmanlar tarafından geliştirilir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Pipelines in sunset

ENDÜSTRİYEL ÜRETİM

Uluslararası mühendis ekibimiz, yaratıcı teknik çözümlerle faaliyetlerinizin, donanımınızın ve operasyonlarınızın bütünlüğünü, güvenliğini ve güvenilirliğini destekler. Biz, süreçler ve projelerin tüm kalite ve performans gerekliliklerini karşıladıklarından ve sektörün çevreye etkisini asgariye indirdiklerinden emin olmak üzere testler ve uygunluk değerlendirmeleri yürüterek endüstriyel üretim ve ticaret için büyüme stratejisi yürütmesi ve pazarın en iyi uygulamaları hakkında uzmanlık sağlıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Wind Turbines

ENERJİ

Enerji hizmetlerimiz iki temel unsura odaklanmıştır: Yenilenebilir enerji; rüzgar, güneş, dalga gibi kaynaklardan enerji elde edilmesi ve transferine imkan tanıyan teknolojilere yönelik sektördeki taleplerin karşılanması ile geleneksel elektrik santrallerinin modernizasyonu ve sıkı yasal düzenlemelere uygun yeni projeler. Sektördeki uzmanlığımız, düzenlemelere uyulmasını, güvenliğin her aşamada dikkate alınmasını ve çevreye olan etkilerin sınırlandırılmasını sağlayarak her alanda size kılavuzluk edecektir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Construction detail

İNŞAAT

Her mühendislik başarısının ardında bir fikir, bir tasarım ve bir inşaat projesi vardır. Bir proje ortaya konduğunda, süreçlerin verimli biçimde işlediğinden, inşaat şantiyelerinin güvenli olduğundan ve güvenilir malzemeler kullanıldığından emin olarak planların hayata geçirilmesine yardımcı oluruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

People in station

KAMU SEKTÖRÜ

Devletler, uluslararası kuruluşlar, kamu ve özel sektördeki ortak organizasyonlar için yenilikçi hizmetler portföyümüz, çeşitli denetim ve teknoloji tabanlı çözümleri kapsar. Yasal gerekliliklere uygunluğu değerlendirmekte, devlet gelirlerini iyileştirmekte, ticareti kolaylaştırmakta, verimliliği desteklemekte ve sürdürülebilir gelişimin yanında iyi idareyi teşvik ediyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Chemical plant

KİMYASAL MADDELER

Özellikle çocuklara yönelik tüketici ürünlerinde kimyasal madde kullanımının artmasıyla oluşabilen sağlık tehlikeleri sektörün odak noktalarından biridir. Ürünlerinizin güvenliğini test etmek ve kimyasal madde kullanımını sektörünüzde yürürlükte olan tolerans seviyelerine göre kontrol etmeye yardımcı olmak üzere, bir dizi laboratuvar hizmetleri sunarak endişelerinizi gidermeye yardımcı oluyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Mine

MADENCİLİK

Madencilikteki uzmanlığımız bizi sektörde ilk sıraya yerleştirmektedir. İster çelik üretim süreçleri hakkında teknik uzmanlığa, kömür ve kok ticaretinde stratejik bir ortaklığa, ister değerli ya da baz metal madenciliği veya çıkarımında risk azaltma, karları azami seviyeye çıkarma ya da verimliliği arttırma hakkında kılavuzluğa ihtiyacınız olsun, biz uluslararası hizmet ağımızla yanınızdayız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Oil Rig

PETROL VE DOĞALGAZ

Güçlü teknolojimiz, bilgiye dayalı yaklaşımımız, kalite ve güvenliğe bağlılığımız, petrol ve gaz sektörünün her alanında yenilikçi çözümler sağlamamıza imkan tanır. Hem upstream hem de downstream sektörlerdeki hizmetlerimiz, değer zincirinin her bir aşamasına zenginlik katmakta, taşıma yakıtı ve ısıtma ürünlerinden plastik, gübre ve tıbbi ürünlere kadar her şeyi etkilemektedir. Ofisler ve laboratuvarlardan oluşan büyüyen küresel ağımız müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye ve rekabet avantajı sağlamaya odaklı bağımsız bir hizmet sunuyor.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Aerial view of river

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Organizasyonların ve ortaklarının kalite, sağlık, güvenlik, çevre yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir gelişimin diğer alanlarına uygun etkili ve yönetilebilir süreçler ve sistemlere sahip olmalarına yardımcı olmaktayız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Food

TARIM VE GIDA

Tarım ürünlerinin tarladan çatala ulaşıncaya kadarki süreci dikkat, izleme ve doğruluk gerektirirler. Biz, riski azaltan, kaliteyi teminat altına alan ve verimliliği iyileştiren baştan sona tedarik zinciri hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Mahsul yönetimi, tohum gelişim ıslahı, toprak testleri sayesinde hasat ve ürünleri küresel tedarik zincirine taşıyarak ihracat ve ithalatta ticari gözetim hizmeti ile gıda zincirinin bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Cargo and truck at harbour

TİCARET

Ticaret ve ticaret finansmanı ile ilgili riskleri kontrol etmek, pratik ve tarafsız planlama gerektiren karmaşık bir süreçtir. Küresel uzman ağımız, ilgili riskleri değerlendirmek, riskleri azaltmanıza yardımcı olmak üzere tarafsız, objektif tavsiyeler sunmak ve başarılı ticaret işlemleri için sorumluluğu asgariye indirmek amacıyla ticaret faaliyetinin tüm boyutlarını inceler.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Shopping Mall

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ VE PERAKENDE

Tekstilden aletlere, mobilyadan, gıda ve elektronik eşyaya uzanan eksiksiz hizmet yelpazemiz, küresel tedarik zincirlerinde tüketici ürünlerinin kalitesini, uygunluğunu ve güvenliğini sağlamaktadır. Ürününüzün konseptten pazara kadar olan yolculuğunda hiçbir önemli ayrıntının gözden kaçmamasını sağlarız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Life Science

YAŞAM BİLİMLERİ

Yaşam Bilimi Hizmetlerimiz, analitik, biyoanalitik ve klinik deney test kabiliyetleri ve bunun yanı sıra tıbbi ürünlerin, ihtiyacı olanlara asgari maliyetle ve azami güvenlikle hızlı biçimde ulaşmasını sağlayan süreç yönetimini içerir. Geniş bir yelpazedeki temel hizmetleri sağlamak üzere, farmasötik, biyofarmasötik, biyoteknoloji, tıbbi cihaz ve sağlıkla ilgili sektörlerle ortaklık kuruyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN