Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tüm dünyada yeraltı gaz depolama (UGS) ve karbon yakalama ve depolamasına (CCS) ilgi hızlı bir şekilde artmaktadır ve bununla ilgili olarak SGS tüm potansiyel depolama ihtiyaçlarınız için çözümler sağlayabilir.

Son derece eğitimli personelimiz her iki alanda da önemli düzeyde deneyim ve uzmanlığa sahiptir. Uzmanlık alanlarımız konvansiyonel yüzeyaltı ve sondajı veya tamamlama mühendisliği yaklaşımının ötesini de kapsar. Yardımımızla her tür proje için doğru depolama tesislerine kavuşabilirsiniz.

CCS çözümlerimiz, CO2 yakalama ve işlem proseslerini, bertaraf yöntemlerini ve kısa vadeli ve son derece uzun vadeli gözetlemeyi de içermektedir. Üstelik, CO2 enjeksiyonuna ilişkin Geliştirilmiş Petrol Üretimi (EOR) üzerine bilgimizden saha ömrünü daha da optimize etmek ve CCS projesini sizin için daha da çekici kılmak için yararlanılabilir.

UGS alanında hem tükenmiş saha hem de tuz mağarası depolamasının teknik bilgileriyle destek oluyoruz. Kuyunun jeomekanik özellikleri, rezervuar ve örtü kayaç bütünlüğü, kuyu ve rezervuar performansı üzerine uzmanlığımız özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan uygun maliyetli ve verimli depoları geliştirmenizi sağlar.

Depolama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, SGS'nin yüksek düzeyde eğitimli ve deneyimli personeli size en iyi çözümleri sağlamak için Gaz ve Karbon Depolamasının tüm yönlerinde sahip oldukları uzmanlıklarını kullanırlar. Tüm UGS ve CCS hizmetlerimize ilişkin daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.