Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Uzmanlaşmış çalışmalar, jeofizik, jeoloji, petrofizik, rezervuar, sondaj, tamamlama ve tesis mühendisliği alanlarındaki spesifik sorunlara yanıtlar sağlar.

Bu çalışmalar normalde entegre iş akışımızın parçası olup bir projenin herhangi bir aşamasında ayrı olarak da sağlanabilir. Bu sağlama, bir varlık ömrünün arama, değerlendirme, geliştirme veya üretim aşamasında olabilir. SGS'nin uzman çalışma ekipleri, hidrokarbon kaynaklarını üstlenmeniz ve başarılı bir şekilde geliştirmeniz için ihtiyacınız olan destek ve bilgileri size sağlayabilir.

Uzmanlaşmış çalışma hizmetlerimiz, üst düzey sismik işleme ve inversiyondan çatlaklı rezervuarların jeolojik modellemesine kadar, bileşimsel rezervuar simülasyonundan sızdırmaz gaz rezervuarlarında multilaterallerle düşük basınçlı sondaj programlarının tasarımına ve PVT çalışmalarına kadar tüm teknik ihtiyaçlarınızı kapsamaktadır. Size jeofiziksel hizmetler, üretim ve rezervuar jeolojisi hizmetleri, petrofiziksel hizmetler ve rezervuar mühendisliği hizmetlerini sunmak için bu alanlardaki uzmanlığımızdan yararlanıyoruz.

Gereksinimleriniz ne olursa olsun, SGS uzmanlarından oluşan ekibimiz sorununuza uygun yanıtı sağlayabilir. Tüm uzmanlaşmış çalışmalarımız ve size nasıl fayda sağlayabileceklerine dair daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin veya bizimle iletişime geçin.