Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sürekli artan talebe yanıt olarak petrol mühendisleri, hidrokarbon üretimi için yeni ve iyileştirilmiş teknikleri ve stratejileri geliştirmek için daima baskı altında kalmaktadırlar.

SGS'nin Geliştirilmiş Petrol Üretimi (EOR) için analitik ve danışmanlık çözümleri, birincil ve ikincil yöntemlerle çıkarılabilenin ötesinde petrolünüzün üretimini optimize etmenizi sağlar.

Sofistike, çok disiplinli EOR çalışmaları üzerine uzman düzeyde bilgi sahibiyiz ve danışmanlık hizmetlerimizle rezervuarınız konusunda tam bilgi sağlayabilir ve rezervuarınızın özel koşullarına uyarlanan en iyi metodolojiyi size önerebiliriz. Sağladığımız uzmanlık ve yönlendirmeyle pilot ve tam saha EOR proje tasarımlarını uygularken karşılaşılan riskleri ve belirsizlikleri azaltabilirsiniz. Tüm EOR projelerinizde en yüksek düzeyde deneyim, güvenilir analitik sonuçlar ve mühendislik danışmanlık hizmetleri konusunda SGS'ye güvenebilirsiniz.

EOR operasyonlarınızın kapsamlı bir analizini geliştirmek için laboratuar verileri ve saha çalışmalarını birlikte kullanan gelişmiş test ve mühendislik olanaklarından yararlanıyoruz. Analizlerimiz, EOR programınızı iyileştirmemize ve üretiminizi optimize etmemize olanak veriyor. Hizmetlerimiz, aşağıdakiler dahil çok çeşitli EOR teknikleriyle EOR projeleri için tarama, tanımlama, değerlendirme ve planlama hizmetlerini kapsamaktadır:

* Kimyasal EOR
* Termal EOR
* Gaz enjeksiyonu
* Gaz geri dönüşümü

Geliştirilmiş Petrol Üretimi çalışmalarımız ve Mühendislik Hizmetlerimize dair daha fazla ayrıntı için bizimle temasa geçin.