Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, tüm rezervuar ve üretim sıvısı analiz gereksinimlerinizi kapsayan çeşitli sabit laboratuar hizmetleri ve yerinde analiz hizmetlerini sunmaktadır.

Mevcut en gelişmiş ekipmanlar ve teknolojileri kullanmaktayız ve uzman ekibimiz, ihtiyacınız olan zamanda ve yerde en yüksek kalitede veriler, bilgi ve destek almanızı temin ediyor.

Kapsamlı upstream laboratuar hizmetlerimizle ayrıca her tür laboratuar tesisinin tasarımı ve kurulmasına destek oluyoruz. Gereksinimleriniz ne olursa olsun, laboratuarınızın bu gereksinimlerinizi uygun maliyetle ve etkin biçimde karşılamasını sağlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Hem sabit hem de yerinde tüm laboratuarlarımızda son derece eğitimli ve deneyimli personelimizden oluşan ekiplerimiz çalışmaktadır. Laboratuar ekibinin her bir üyesi katı güvenlik ve kalite yönergelerini takip etmektedir.

Neden SGS?

SGS ile çalışarak, üretim ve rezervuar sıvı numunelerinin toplanması, analizi ve bağımsız kalite kontrolü için tam ve yenilikçi çözümlere erişiminiz olur. SGS, üretim potansiyelinizi ve karlarınızı maksimize etmeye odaklanmanıza yardım eden zamanında ve tarafsız veriler sağlar. SGS'nin rezervuar ve üretim sıvıları analiz hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçin.