Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin upstream sektörü için hizmetleri, kıyıdan uzak ve karadaki sahalarınızda petrol ve doğal gaz bulmanıza, analiz etmenize ve çıkarmanıza yardım eder.

Arama, değerleme ve geliştirmeden üretim ve lojistiğe kadar tüm upstream sektörünü kapsayan çeşitli hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Ölçüm operasyonları destek hizmetlerimiz, sayaç kalibrasyonu ve akış testi, tek ve çok fazlı sayaçların kalibrasyonu, mobil volümetrik kontrol (prover) sistemlerinin sabit masteri ve ikincil ve üçüncül ölçüm enstrümanlarının kalibrasyonu dahil çok çeşitli ölçüm enstrümanları kalibrasyonu ve test hizmetlerini kapsamaktadır. Ayrıca düzenli kalibrasyonlarınızda destek olmak üzere eğitimli ölçüm personelini de sağlıyoruz.

Ölçüm operasyonları destek hizmetleri

Ölçüm gereksinimlerinin sürekli arttığı bir dünyada SGS, finansal ve ölçüm yönetim sözleşmelerine topyekun çözüm sunmaktadır. Hizmetlerimiz, tüm sistemlerin, ölçüm sorunlarının kusursuzluk veya güvenlikten ödün vermeden doğru önceliğe alınmasını sağlayarak, tam sistem ve ürün eğitiminden geçen uzmanlarca işletilmesini ve bakımının yapılmasını garantiler. Tüm disiplinleri kapsayan özel bir kaynak portföyünü sunuyoruz. Dünya genelinde operatörleri temsilen çok sayıda ölçüm sistemi varlıklarını yönetiyor ve işletiyoruz ve dolayısıyla işinize değer katmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi adayız.

Ölçüm operasyonları destek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.