Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Upstream sektörü için hizmetlerimiz, kıyıdan uzak ve karadaki sahalarınızda petrol ve doğal gaz bulmanıza, analiz etmenize ve çıkarmanıza yardım eder.

Arama, değerleme ve geliştirmeden üretim ve lojistiğe kadar tüm upstream sektörünü kapsayan çeşitli hizmetler ve çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz ham petrol ve doğal gaz arama ve üretim faaliyetlerinizde size destek sağlar. İster potansiyel yeraltı veya su altı petrol ve doğal gaz sahalarını arıyor olun, isterse de keşif kuyuları açıyor veya hidrokarbon rezervlerini üreten ve yüzeye çıkaran kuyuları işletiyor olun, size analiz, testler, gözetim ve danışmanlıkla destek olabiliriz.

SGS Upstream Hizmetleri

Kanıtlanmış geçmişimiz ve kaynakları mobilize etme yeteneğimiz sayesinde, sabit laboratuarlarımızı kullanma veya karada veya kıyıdan uzaktaki konumlarınıza ekipmanları ve uzmanları ayağınıza getirdiğimiz saha içi hizmetlerimiz arasında seçim yapmak sizin elinizdedir. Üstelik ihtiyacınız olan hizmet ne olursa olsun, en çok ihtiyacınız olan zamanda ve yerde, gereken bilgileri size sağlayarak zamanında yanıt veriyoruz. Bu düzeyde bir esneklik, maliyetlerinizi ve ilişkili riskleri minimize etmek, böylece önlenebilir ekipman arızalarını önlemek ve operasyonlarınızın sürekli olarak maksimum kar getirmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Neden SGS?

Petrol, doğal gaz ve kimya sektörlerinin her yönü için yenilikçi hizmetler ve çözümler sunuyoruz. Özel ekibimizle birlikte ofisler ve laboratuarlardan oluşan küresel ağımız sayesinde yeri ve zamanına bakmaksızın ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Bağımsızlık, mükemmellik ve yenilikçilik konusundaki saygınlığımız, sizin için verimliliği artıran, risklerinizi minimize eden ve rekabet üstünlüğü sağlayan hizmetleri sağlamada bizi piyasa lideri haline getirmiştir.

SGS'nin işiniz için sağlayabileceği Upstream Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle şimdi temasa geçin.