Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kontamine olmuş toprakların güvenli ve yasalara uygun bir şekilde imhası için SGS'in uzman kazılmış zemin yönetimi uzmanlarını hemen arayın. Bu hedefinizi gerçekleştirken ihtiyaç duyduğunuz teknik ve bilimsel yardımı almak için ekibimizi hemen arayın.

Mühendislik çalışmaları, sökme ya da yeni bir binanın inşası esnasında kazılmış zeminin ortaya çıkardığı molozlar yönetilmeli ve bertaraf edilmelidir. Bu, arazinin genelde daha önce endüstriyel amaçlı kullanılmış olması nedeniyle kontamine olmuş olabileceğinden dolayı oldukça karmaşık bir işlemdir.

Kazılmış zemin yönetimi ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz ekspertizi oluşturabilir.

Kazma derinliği ve oranına bağlı olarak yerinde toprak örneklemeleri alarak teknik ve bilimsel yardım sunuyoruz. Sertifikalı laboratuarlarımızda gerçekleştirilen analizler arazinin değerlendirilmesi için gerek duyulan sonuçları sağlarlar ve bir mülkün sökülmesi ya da tahsisi ya da kazılmış zeminin değerinin belirlenmesi için en iyi tekniği önerir. Kazılmış arazinin değerinin belirlenmesi ilgili yasalara uygun bir şekilde arta kalan molozların düşük masraflı bir şekilde taşınmasını olanaklı kılar.

Kazılmış olan zeminin gerekli düzenlemelere uygun ve güvenli bir şekilde bertaraf edilmesini sağlıyoruz ve gerekli dokümantasyonu hazırlayarak idari destek veriyoruz.

Arazinize uygun kazılmış malzeme yönetim planı hazırlamamız için daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.