Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Dünya genelinde düzenleyici kurumlar enerji tasarrufu için katı standartlar getirmektedirler. Enerji pazarında ve yakıt fiyatlarındaki beklenmedik dalgalanmalar, iş faaliyetlerinizde enerji tasarrufunun öneminin altını çizer.

Enerji yönetimi semineri, üst kademe yöneticiler ve çalışanlar için enerji tasarrufunun pozitif etkilerinin farkında olunması bakımından, işletmeler için oldukça faydalı olacaktır. Enerji yönetimi sistemi, işletmelere yasal gerekliliklere uymaları için enerji tasarrufu politikası ve amaçları geliştirmelerine yardımcı olur.

Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak ve mevzuat gereklilikleri için önceden harekete geçmek amacıyla SGS, organizasyonunuzun her seviyesindeki çalışanlar için, çeşitli enerji yönetimi seminerleri sunmaktadır. Tüm seminerler en yüksek uzmanlık, doğruluk ve profesyonellik seviyesinde sunulmaktadır. Enerji yönetimi seminerlerimiz çeşitli grup ve ilgi alanlarına göre tasarlanır:

  • Çalışanların geneli için enerji yönetimi farkındalığı
  • Üst kademe yöneticiler için enerji yönetimi temelleri
  • Teknisyenler ve mühendisler için ileri enerji yönetimi
  • Enerji yönetimi sistemlerine genel bakış
  • Enerji yönetim sistemleri örnek çalışmaları
  • Enerji yönetim sistemleri vaka çalışmaları
  • Enerji denetimi çalışması

Bu programlar, çalışanlarınız ve tedarikçileriniz için kamu seminerleri veya şirket içi programlar şeklinde sunulabilir. Benzer şekilde, bunlar bir defalık bir hizmet olarak veya enerji yönetimi uzman desteği hizmetlerinin bir parçası olarak uygulanabilir. Seminer uzlarımız işletmenizin ihtiyaçları için en uygun seminerler hakkında görüşmekten memnuniyet duyacaklardır. İster belgelendirme için hazırlanıyor ister enerji tasarrufunuzu iyileştirmek için teknik desteğe ihtiyaç duyuyor olun enerji yönetimi uzmanlarımız, tecrübe ve profesyonel bilgi donanımlarını sizinle paylaşmaya hazırdırlar.