Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS çevresel ve sosyal etki belirlemeleri ve çevresel ve sosyal etki belirlemeleri, işinizin çevreye etkisini en aza indirirken, yerel gelişime katkı sağlamasına yardım eder. Daha fazla bilgi için tecrübeli ekibimizi hemen arayın.

Dünyanın önde gelen inceleme kuruluşu olarak, çok geniş bir yelpazede çevre dostu ürün ve hizmetler sunmak suretiyle çevremizin korunmasında önleyici bir rol oynuyoruz. Ayrıca sektörlerin, çevresel yönetim planını normal işleyişin bir parçası haline getirmelerini teşvik ediyoruz.

Şirket faaliyetlerinizin yerel yerleşim birimine ve geniş çevresine nasıl bir etki yaptığını tespit etmek için çevresel etki belirlemeleri ve çevresel ve sosyal etki belirlemeleri gerçekleştiriyoruz.

Çevre performansınızın ayrıntılı olarak değerlendirilmesi için son teknoloji ürünü laboratuarımızdan ve izleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Akredite ve tecrübeli teknik personelimiz, kuruluşunuzun karşılaştığı tüm güçlüklere karşı gelişmiş çözümler sunmak konusunda deneyim sahibidir. Çevresel yükümlülüklere uyum sağlamanız ve çevreye olan etkilerinizi azaltmanız için size rehberlik ve destek sunuyoruz.

Çevresel ve sosyal etkilerin belirlenmesi, yerel çevrenize ve bölgenize olumlu bir etkide bulunma konusundaki kararlılığınızı gösterir.

Daha fazla bilgi için hemen ruhsatlı çevresel değerlendirme ekibimizi arayın.