Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

ISO 28000 tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemleri, mallarınızı üretim noktasından satış noktasına kadar korur.

Global ticaret büyüdükçe suç öğelerinin tedarik zincirinize sızma fırsatı da artar. ISO 28000 belgelendirmesi ile riskleri azaltın.

ISO 28000 belgelendirme standartlarına dayanan tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemleri, tedarik zinciri faaliyetleri boyunca risk düzeyini belirler. Bu bilgi daha sonra kuruluşunuzun risk belirleme gerçekleştirmesine ve destekleyici yönetim araçları ile gerekli kontrolleri uygulamasına imkan verir (örn; belge kontrolü, ana performans göstergeleri, iç tetkik ve seminer).

SGS'den ISO 28000 tetkiki, tedarik zinciri güvenlik yönetim sisteminin işletme süreci olarak yönetilmesine ve etkinliğinin ölçülebilmesine ve geliştirilmesine olanak verir. Bu, kaynakların yüksek risk endişesi olan alanlara odaklanması anlamına gelir. Uluslararası standartlara karşı değerlendirmek de mümkündür.

Kuruluşunuzun, güvenlik yönetimini pek çok diğer işletme faaliyetlerine bağlamasına da yardım eder. ISO 28000 tetkikimiz, malların tedarik zinciri boyunca nakliyesi dahil olmak üzere tedarik zincirinizi etkileyen kuruluşlar tarafından kontrol edilen veya yönlendirilen tüm faaliyetlere bakacaktır.

Kuruluşunuzun sistemlerini fark analizi gerçekleştirerek ISO 28000 standardına karşı tetkik edebiliriz ve eğer istenirse sizi komple belgelendirme sürecine alabiliriz.

Dünyanın lider denetim ve belgelendirme kurumu olarak, şunlar dahil tüm global ve bölgesek güvenlik gereksinimlerine göre tetkikler yapıyoruz:

  • TAPA FSR (aynı zamanda belgelendirilebilir)
  • TAPA TSR ve
  • CTPAT

Tedarik zinciri güvenlik yönetim sistemlerine bağlılığınızı gösterin ve SGS'den ISO 28000 belgelendirmesi ile mallarınızı ve markanızı tüm dünyada koruyun.