Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir kuruluşun su ayak izi ya da bu su üzerindeki etkisi ile beraber doğrudan veya dolaylı kullandığı su miktarı, paydaşlar, müşteriler ve pek çok uluslararası kuruluş için gittikçe artan bir endişedir. Su ayak izi için yeni ISO14046 standardı bu endişeye tepki olarak geliştirilmiştir. ISO14046 su ayak izi denetimi ve SGS su ayak izi semineri aracılığıyla bu yenilikçi su yönetimi programına bağlılığınızı gösterebilirsiniz.

ISO14046 öncesinde, su kullanımına ilişkin hiçbir uluslararası standart bulunmuyordu. Kuruluşlar, çevresel raporlar için su kullanımına veya ürün ambalajına ve belgelendirmeye ilişkin verilere ulaşan çeşitli teknikler uyguladılar. ISO14046, su kullanımını ölçmek için kalıcı araçlarla birlikte yönetim sistemlerini ve endüstrideki en iyi süreç ve uygulamaları kapsar.

SGS ISO14046 denetimi, su kullanımınızın ve su yönetim sisteminizin kapsamlı analizini içerir. Kuruluşunuzun ISO14046 gereklilikerini yerine getirdiğini doğrulayabiliriz. Su ayak izi denetimi için SGS ile ortak olduğunuzda, tetkik ve uluslararası standartların doğrulanmasında lider sağlayıcı olarak küresel saygınlığımızdan yararlanırsınız. SGS tetkikçileri bu standartlar hakkında kapsamlı bilgiye sahiptirler. Su kullanımınız hakkında geri bildirim sunabilirler ve kuruluşunuzu ISO14046'ya uyumlu hale gelmesinin yolları konusunda tavsiyelerde bulunabilirler.

SGS aracılığıyla ISO14046 su ayak izi denetimi, yeni standardı kabul ettiğinizi kanıtlayarak size rekabette avantaj sağlayacaktır. ISO14046 geliştirme ve denetim süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek için SGS ile irtibat kurun.