Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Atık sahaları, zemin yüzeyinde çökme riskiyle karşı karşıyadır.

SGS size akredite atık sahası yüzey çökme denetimi sunarak, geleceğiniz için tesisinizin güvenliğini ve doğru çalışmasını sağlar. Hemen bugün bizi arayın.

Atık sahaları oldukça komplike bir yapıya sahip olduğundan, üretken ve güvenli bir operasyon yürütmeniz için sürekli kontrol altında olmaları gerekir. Atıkların sıkışması sürekli risk arz eder. Yeterli destek sistemleri olmaması halinde katı atık ve yeraltı gazı emisyonlarının değişmesi olasıdır, bu da yapısal çöküntülere neden olabilir. Böyle bir sahada inşaat yapılması tehlike arz edeceğinden ilerideki olası risklerin önceden değerlendirilmesini gerektirir. Atık sahası yüzey çökme denetimi ekibimiz zorunlu yükümlülükleri yerine getirmeniz ve kabul edilebilir bina planları tasarlamanız için gerekli tüm bilgileri elde etmeniz için sizinle birlikte çalışır.

Atık sahası yüzey çökme denetimi hizmetimiz şunları kapsar:

  • Piyezometre tesisatı kurulumu ile sızıntı izleme
  • Biyogazların yerinde izlenmesi (metan ve diğer gazların)
  • Hava ve koku ölçümleri
  • Kirletici seviyelerini belirlemek için yüzey sularından numune alınması

Tesisinizi korumak ve yüksek maliyetli geçmişe dayalı temizleme işlemlerinin önüne geçmek için konunun uzmanlarınca hazırlanmış ayrıntılı bir izleme planına ihtiyaç duyarsınız. Akredite çevre ekibimiz, ideal tarafsız denetçi kimliği ve uzman kuruluş olarak sizinle birlikte çalışır. Şimdi ve gelecekte, saha planlarınıza uygun birlikte keşfedebileceğimiz birçok yeni teknik ve yenilikçi fikir mevcuttur. Uzman ekibimizi hemen arayın.