Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sektörde daha geniş bir dizi ham petrol üretime alındıkça, SGS yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyabileceğiniz analitik verileri sağlamaktadır.

Ham petrol analizi değerlendirmemiz, petrolünüzü daha etkin bir şekilde pazarlamanıza yardımcı olurken potansiyel değer zinciri ortaklarını belirlemenizi kolaylaştırır. 

Ham petrol analizi testlerinin avantajları

Petrol testi alanında sektör liderleri olarak, doğru rafineriye doğru ham petrolü götürmenin verim, kalite ve üretim sorunlarını önlemek için kritik olduğunu biliyoruz. SGS'nin ham petrol analizi, ham petrolünüzün hedef rafineri süreçlerine uyumlu olmasını sağlar. Ayrıca yapılan analiz, nihai ürünün zamanında, beklenen kalitede ve arz kesintisi olmadan teslim edilip edilemeyeceğini teyit eder.

Esnek analiz çözümlerimiz, işleme için gereken net standartları karşılayan ham petrol verileri sağlamadaki ciddiyetinizi göstermenizi sağlar.  Ham petrolünüzün tüm karakteristik bilgilerine sahip olmak sadece rafineri ekibinin işini kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda iş planlayıcılarını da maksimum kar elde edecek bir konuma getirir.

SGS'den ham petrol değerlendirmesi

Hem standart hem yenilikçi bir dizi prosedürü kullanarak SGS'nin ham petrol analiz laboratuvarları, ham petrolün moleküler ve kimyasal karakterizasyon bilgilerini sağlamaktadır. Çok sayıda fiziksel deney prosedürü kullanılarak kaynama aralığında ve aralıktaki istenen her bir fraksiyonla ilgili bilgi üretilir. Ham petrolün genel özelliklerinin normal analizinin bir parçası olarak kükürt içeriğini, azot içeriğini, viskoziteyi, soğuk özelliklerini ve metal içeriğini ölçeriz. Ayrıca ham petrolden gaz salınımını analiz ederiz ve hidrojen sülfit içeriği ve mevcut olabilecek civa türleri gibi anahtar sağlık ve güvenlik verileri dahil olmak üzere tam hidrokarbon analizi sağlarız.

Neden SGS?

SGS, döküm sıvılar sektöründe numune alma, ölçme, analiz ve belgelendirme hizmetlerinin lider tedarikçisidir. Yerel bilgimizin ve global istihbaratımızın benzersiz global karışımı sektörde eşsizdir ve verimliliği arttırmaya, riski azaltmaya ve size rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olur.

SGS'nin ham petrol analizi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.